IKEA

Doradztwo
w urządzaniu wnętrz

Informacje

Usługa oferowana jest przez Sklep IKEA Wrocław.

Usługa polega na doradztwie w urządzeniu wnętrza Klienta, przez co należy rozumieć omówienie z Doradcą umeblowania, wyposażenia oraz dekoracji wybranego przez Klienta pomieszczenia towarami oferowanymi przez Sklep IKEA, oraz przejście po Sklepie IKEA ze wskazaniem elementów i rozwiązań IKEA proponowanych przez Doradcę.

Usługa obejmuje również dobór dekoracji oraz wyposażenia dodatkowego oferowanego przez Sklep IKEA. Podczas konsultacji wskazywane będą również kolory ścian i sufitów na podstawie wzornika systemu NCS, podłóg na podstawie przykładowego wzornika okładzin podłogowych. Usługa obejmuje jedno z następujących pomieszczeń wskazanych Doradcy przez Klienta: pokój dzienny, sypialnię, pokój dziecięcy, pokój młodzieżowy, garderobę, pomieszczenie gospodarcze, jadalnię, przedpokój/hall.

Doradztwo jest realizowane w Sklepie IKEA Wrocław oferującym usługę i trwa maksymalnie 2 godziny zegarowe.

Pod koniec Usługi Klient otrzymuje Protokół wykonania Usługi.

Całkowity koszt usługi wynosi 99 zł. Cena jest ceną brutto (zawiera podatek od towarów i usług VAT) i podana jest w złotych polskich.

Formami płatności akceptowanymi przez IKEA za zlecenia składane przy pomocy strony Internetowej są płatności poprzez platformę Przelewy24 za pomocą przelewu elektronicznego oraz kart płatniczych ze znakiem Visa/Visa Electron, MasterCard Maestro. Klienci nie mogą dokonywać zapłaty w systemie ratalnym, kartami rabatowymi, refundacyjnymi, lub upominkowymi.

Usługodawcą jest IKEA Retail sp. z o. o. z siedzibą w Jankach,
Pl. Szwedzki 3,
05-090, Raszyn.

Zarejestrowana pod nr KRS 0000091681 w Sądzie Rejonowym dla m.st.Warszawy w Warszawie, XIV wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, gdzie przechowywana jest dokumentacja spółki. Kapitał zakładowy: 20.000.000 złotych.
NIP 527 010 33 85,
Numer Regon: 010577890.